VETERINARIJOS SPECIALISTAMS

VšĮ „Gyvūnų registravimo centras“ tiekia profesionalius sprendimus gyvūnų registravimo, ženklinimo srityje, vykdant beglobių gyvūnų populiacijos mažinimo programas, populiarinant humanišką elgesį su gyvūnais, gyvūnų globos srityje. Organizacija buvo įregistruota 2002 m. liepos 24 d. ir sėkmingai dirbdama įgyvendino gyvūnų (šunų, kačių) registravimo, identifikavimo projektų, bei suformavo didelį klientų ratą. Mūsų veikla visuomet remiama naujaisiais technologiniais sprendimais.

VšĮ „Gyvūnų registravimo centras“ yra pasiruošęs Jums suteikti geriausią aptarnavimą, užtikrinti kokybišką darbą ir siūlomas prekes, greitą sprendimų priėmimą bei profesionalų požiūrį į klientą.

Siūlome naudotis išskirtinėmis VšĮ „Gyvūnų registravimo centras“ paslaugų sąlygomis, įsigijant aukštos kokybės skaitytuvus mikroschemų nuskaitymui, ISO standartus atitinkančias mikroschemas gyvūnų ženklinimui, vizualinę priemonę – žetoną, kurio pagalba matosi, kad gyvūnas registruotas ir ženklintas mikroschema.

Mielai suteiksime Jums papildomos informacijos apie VšĮ „Gyvūnų registravimo centras“ siūlomas paslaugas, prekes ir atsakysime į visus Jus dominančius klausimus, taikysime nuolaidas.

 

MIKROSCHEMOS

ADEQ ID mikroschemos

 

SKAITYTUVAI

Tai  patogūs, kompaktiški ir lengvai naudojami skaitytuvai. Su šiais skaitytuvais galima identifikuoti skirtingų gamintojų mikroschemas.

Skaitytuvas siunčia nekenksmingą radijo bangą į mikroschemą. Kai mikroschema gauna signalą, ji persiunčia duomenis (mikroschemos numerį) atgal į skaitytuvą , ir jie parodomi skaitytuvo ekrane. Skaitytuvai ekrane rodo informaciją apie vykdomus veiksmus, kad vartotojams būtų patogu naudotis. Maži, ranka laikomi skaneriai yra laikomi pakankamai arti tos vietos, kurioje buvo implantuota mikroschema. Jie nuskaito signalą iš maždaug aštuonių centimetrų atstumo. Didesniu, galingesniu skaitytuvų signalo nuskaitymo atstumas yra nuo 15 iki 50 cm , priklausomai nuo skaitytuvo savybių.

Dėl kainų ir užsakymo prašome kreiptis telefonu 860325580

 

ŽETONAI

Vizualinė priemonė – žetonas, kurio pagalba matosi, kad gyvūnas registruotas ir ženklintas mikroschema. Unikalios formos, gali būti su pageidaujamu užrašu, gali būti numeruotas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, spalva ir užrašas atsparus aplinkos poveikiams ir UV spinduliams.

Minimalus užsakymas 500 vnt.

 

Show top
Kraunasi ...
+
Rasta: